Akcie

15.12.2017

Prevezmite kontrolu nad jazdou

Ak vlastníte vozidlo Volvo modelového ročníka 2014 až 2016 vybavené systémom Sensus Navigation, teraz si doň môžete doplniť funkciu informácií o premávke v reálnom čase (RTTI). Vďaka informáciám v reálnom čase dokáže funkcia RTTI zreteľne zobraziť zápchy a zvýrazní najrýchlejšiu cestu do cieľa, aby ste prišli načas.

Informácie o premávke v reálnom čase (RTTI) vám pomáhajú sledovať dopravnú situáciu, aby vám uľahčili plánovanie cesty. Vďaka funkcii RTTI sa informácie o premávke aktualizujú prostredníctvom internetu, čo znamená, že sú k dispozícii rýchlejšie a súčasne sú výrazne presnejšie a spoľahlivejšie. V reálnom čase získate dôležité informácie o dopravných zápchach, uzavretých cestách a iných problémoch, ktoré môžu ovplyvniť čas cesty. Na mape sú zobrazené symboly, texty a tok dopravy v mnohých smeroch. Podľa farebných čiar na mape môžete vidieť všetky dopravné zápchy, dočasné uzávierky ciest alebo nehody.

ZĽAVA PRI VYKONANÍ ÚDRŽBY VOZIDLA

Práve teraz môžete využiť zľavu na inštaláciu tohto softvéru počas servisnej prehliadky. Bežná cena je 80 €. Zaplatíte však len 50 €.